Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /www/doc/www.4goods.cz/www/libs/nette.min.php on line 21

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /www/doc/www.4goods.cz/www/libs/nette.min.php:21) in /www/doc/www.4goods.cz/www/temp/cache/_Nette.Configurator/_-dbcb51d3e6acd3aa36990f907d8939b9.php on line 377
SONY | 4goods.cz

SONY, 4goods.cz

řadit podle zobrazit řazení
Nalezeno 296 výsledků Strana: < 1 2 3 ... 13 > Zobrazit výsledků na stranu

SONY

O společnosti SONY

Sony je jedna z největších mediálních korporací, její hlavní centrum je v japonském Tokiu. Jde o předního výrobce elektroniky (Sony Corporation), videa, video her (Sony Computer Entertainment), nástrojů komunikace a produktů informačních technologií pro konzumní i profesionální trh. Součástí firmy je filmové studio Sony/MGM a hudební vydavatelství Sony BMG.

Sony patří mezi přední výrobce herních konzolí. V roce 1994 uvedla na trh PlayStation, v roce 2000 jejího nástupce PlayStation 2 a PlayStation 3 v roce 2006. Dále vyrábí od roku 2005 kapesní herní konzoli PlayStation Portable. Také připravuje novou kapesní konzoly s dvěma dotykovými plochamy PlayStation Vita.

K dalším výrobkům patří mobilní telefony Sony Ericsson, notebooky Vaio, televizory Bravia, různé počítačové hry, videokamery Handycam, digitální fotoaparáty Cyber-shot a Alfa, počítačové tiskárny, DVD přehrávače a rekordéry, Blu-ray přehrávače, Hi-Fi reproduktorové soustavy, systémy domácího kina, MP3 přehrávače Walkman, GPS navigace a další příslušenství, jako jsou sluchátka, barvy do tiskáren, záznamová média, baterie, fotorámečky apod.

4goods.cz

Nabízíme Vám: