Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /www/doc/www.4goods.cz/www/libs/nette.min.php on line 21

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /www/doc/www.4goods.cz/www/libs/nette.min.php:21) in /www/doc/www.4goods.cz/www/temp/cache/_Nette.Configurator/_-dbcb51d3e6acd3aa36990f907d8939b9.php on line 377
SENCOR | 4goods.cz

SENCOR, 4goods.cz

řadit podle zobrazit řazení
Nalezeno 1378 výsledků Strana: < 1 2 3 ... 58 > Zobrazit výsledků na stranu

SENCOR

O společnosti SENCOR

Značku Sencor založila v roce 1969 skupina Celtone AG, jeden z hlavních distributorů produktů Aiwa. Cílem Celtone AG bylo rozšíření stávající nabídky spotřebičů o vlastní produkty navržené na základě poptávky spotřebitelů. Hlavní myšlenkou bylo vytvořit produkty svěžího vzhledu a unikátních vlastností.
Zavádění produktů Sencor na evropský trh bylo spojeno především s velmi úspěšným nástupem kazetového přehrávače, který se s 300 000 prodanými kusy během jednoho roku stal velkým hitem trhu ve Velké Británii. Následovalo rozšíření na další hlavní trhy Evropy, jako je Skandinávie, Německo, Švýcarsko a Itálie.

V roce 1972 představil Sencor, jako vůbec první značka, průlomový vícestopý stereo magnetofon. Zkrze švýcarský obchodní řetězec Migro se jej na západoevropském trhu prodalo 100 000 kusů. Brzy následovaly další úspěšné modely přinášející nové technologie jako například kazetový magnetofon s funkcí Reverse, dvojitý kazetový magnetofon s nahráváním nebo Jumbo Hi-Fi.
Na počátku 70. let Sencor otevírá nové pobočky v Kuvajtu, Thajsku, Hong Kongu, Adenu a mnoha evropských zemích.
Během dalších let se neustále rozšiřuje distribuce a otevírají se další pobočky v Singapuru, v Saúdské Arábii, Dubaji, Austrálii a Latinské Americe (Brazílie, Argentina, Panama).
Mezi prvními v Evropě Sencor úspěšně zavádí nové produkty, jako jsou autorádia, autorádia s kazetou nebo dvojitý kazetový přehrávač.

Doporučujeme nákup v originálním obchodě Elektro-SENCOR.cz

4goods.cz

Nabízíme Vám: